Bugun...
28-01-2016 09:48:00 büyüt küçült

Fettah YEŞİLYAPRAK

BEN SÖYLEDİKLERİMDEN SORUMLUYUM, SİZİN ANLADIKLARINIZDAN DEĞİL!!!

Sevgili Yetkili, sayın yetkili diyorum çünkü Sayın Valim’mi desem, Sayın Kaymakamım mı desem, Sayın Belediye Başkanım mı desem kime ne diyeceğimi ne yazık ki artık kestiremiyorum. Malumunuz neredeyse her kurumda kendisini bütün değerlerin üstünde gören, kendisini bir vali, bir kaymakam, bir belediye başkanı, bir milletvekili, bir bakan bilmem daha neler neler olarak görenler var, bazı konuları anlatmak için biz basın mensuplarına her zaman zaman ayırır, konu ve sorunları dinler; yapılacakları yapar, yapamayacaklarımızı neden yapamayacağınızı da bir güzel anlatırsınız, anlatırsınız anlatmasına ama...

İşte bütün sorunlar aması ve sonrası da gizli, Ancak sizlerin de bildiği gibi görüştüğümüz her konu ve her sorun, kamuyu, yani tüm toplumu birebir ilgilendirir. Bazen hemen çözümü söyler, bazen de karar vermekte ne yazık ki zorlanırsınız.

Konuyu uzatmadan sadede gelelim.

Sayın Yetkili, bu ilde, bu ilçelerde hiç adam kalmadı da mı bu üç beş tane zevatı koskoca bir memleketin başına bela ettiniz.  Hiç mi edebiyle, ahlakıyla, onuruyla bu insanlara hizmet edecek bulamadınız?

Her akşam zamanımızı bu insan müsvettelerine, bu aşağılık yaratıklardan (bazen küfürler dolusu) yorumlarını silmekle geçiyor. Haberiniz var mı Sayın Yetkili!

Herkes para kazanmak ister, ama kazancını kariyeriyle, onuruyla, namusuyla gerçekleştirir.

Aksini söyleyen de namerttir….

Aslında bu kişilere, insan bile denemez. Şimdi bunlara söylenecek cümleleri sıralayayım.

– Bulunduğu makamı kendi çıkarı için kullanma ustalığı.

– Kendisini olduğundan fazla gösterme sanatçılarına,

– Sinsi yaratıklara.

– Haramilere.

– Onursuzlara.

– Para için yapmayacakları şeytanlık yok!

Bir insan para için haysiyetini bu kadar mı yok eder?

Bir kişi para için bu kadar mı alçalır?

Bir kişi, bir üst makamını kendi çıkarları uğruna bu kadar kolay mı harcar?

Bir kişi para uğruna bu kadar mı alçalır; bu kadar mı karaktersiz olabilir?

Aslında bu yazımı, sadece siz başkana değil, bu zatı muhteremlere göz yuman, sesini çıkarmayan tüm yetkililere, en çok da yönetici ve üyelerine ithaf ediyorum…

Sayın Yetkili,

İl ve İlçelerde yaşanan bu sıkıntılar karşısında ya siz gerekli tedbiri alacaksınız yada  bundan sonra ki süreçlerde bu haddini bilmezleri birer birer deşifre edeceğimizi önemle bildiririz. Biz bu bunları yaza yaza yorulduk, ama ne yazık ki sizden tık yok.

Aksi halde insanlarımıza sıkıntı yaratan yada dolaylı yollardan baskı uygulayan, ben almadan bir şey vermem diyenlerin fotoğraflarını haftada bir tüm kamuoyuyla paylaşacağımızı şimdiden bilmenizi istiyoruz.

Bu haber 4973 defa okunmuştur.
MAKALE YORUMLARI
haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Sitemizde Görmek İstediğiniz Haberler Nelerdiren

Yerel Haberler
Ulusal Haberler
Spor Haberleri
Köşe Yazıları
Ekonomi
Güncel
video Haber
foto Haber

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
http://www.google.com/analytics