Bugun...
26-12-2017 14:20:00 büyüt küçült
Tatvan Belediyesine Bir Ödül Daha

Tatvan Belediyesine Bir Ödül Daha

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından düzenlenen “Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor” anketi sonuçlarına göre yılın belediye başkanı seçildi.

Yıl içerisinde sunulan projeler ile yapılan çalışmaların halk tarafından değerlendirildiği ve yerel yönetimler tarafından prestijli bir ödül olarak nitelendirilen Yılın Belediye Başkanları Ödül Töreni Kayseri Erciyes’te yapıldı.

Yılın Yerel Yöneticileri - 7 ödül töreninde 19 ayrı hizmet kategorisinde ayrı ayrı değerlendirilerek belirlenmiş ödüller büyükşehir, il, ilçe, metropol ilçe ve belde belediye başkanlarına takdim edildi.

Turizme Destek kategorisinde “Sahil Düzenleme Projesi” ile ödüle layık görülen ve konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, “Görevimiz süresince birçok projeyi hayata geçirdik. Projelerimiz arasında olmadığı halde birçok alanda güzel işlere imza attık. Ekip halinde, istişareye dayalı bir şekilde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Tatvan Sahilinde uyguladığımız ‘’Sahil Düzenleme’’ çalışmamız turizme destek projesi dolayısıyla Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin yılın başarılı projelerinden biri seçildi ve belediye başkanı olarak ödüle layık görüldüm. Bu gün düzenlenen ödül töreninde Tatvan halkı adına orada bulundum. Bu ödül bize moral ve motivasyon kattı” dedi.


Kaynak: Gazete13
Editör: Fettah YEŞİLYAPRAK
Bu haber 2592 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI
haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Sitemizde Görmek İstediğiniz Haberler Nelerdiren

Yerel Haberler
Ulusal Haberler
Spor Haberleri
Köşe Yazıları
Ekonomi
Güncel
video Haber
foto Haber

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
http://www.google.com/analytics