Bugun...
23-07-2018 10:20:00 büyüt küçült
Tatvan Belediyesi Tarafından Düzenlenen Tatvan Fuarı Futbol Turnuvası Sona Erdi.

Tatvan Belediyesi Tarafından Düzenlenen Tatvan Fuarı Futbol Turnuvası Sona Erdi.

Tatvan Belediyesi tarafından bu yıl 50’ncisi düzenlenen Tatvan Doğu Anadolu Sanayi ve Ticaret Fuarı Kültür Sanat Festivali kapsamında düzenlenen Futbol Turnuvası sona erdi.

Tatvan Fuar alanındaki halı sahada yapılan Futbol Turnuvası 1 Temmuz’da başladı. Turnuvaya 12 mahalle takımı ile 20 esnaf takımı katılım gösterdi. İki kategoride yapılan turnuvadaki esnaf gurubunda Sefa Hamamı takımı birinci, Sanayi-2 takımı ikinci, Vip13 Turizm takımı üçüncü oldu ve Esnaf-9 takımı ise centilmen takım olarak seçildi. Mahalle gurubu arasında ise, Tuğ Mahallesi takımı birinci, Sahil Mahallesi takımı ikinci, Fuar Mahallesi takımı üçüncü oldu ve Pınarbaşı Mahallesi takımı da centilmen takım olarak seçildi.

Turnuva’da derece alan takımlara, Tatvan Belediye Başkan Yardımcısı Halis Başaran tarafından kupa ve madalya verildi.

Turnuva ile ilgili değerlendirmeler de bulunan Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy şunları söyledi. “Fuar etkinlikleri kapsamında 2 kategoride düzenlenen Futbol Turnuvası’na toplam 32 takım katılım gösterdi. Yoğun ilgi gören turnuvada birbirinde güzel maçlar sergilendi. Turnuvada emeği olan Tatvan Belediyesi Fuar Futbol Komitesi üyelerine ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Bitlis Bölge Hakemleri’ne, katılımlarından dolayı esnaflarımıza, mahalle muhtarlarına ve burada isimlerini sayamadığımız herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 


Kaynak: Gazete13
Editör: Fettah Yeşilyaprak, Aziz Kalaç, Süphiye Oruç, Rengin Güven, Emel Özel, Betül Güneş Bozan, Cansu Yeltekin
Bu haber 324 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI
haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Sitemizde Görmek İstediğiniz Haberler Nelerdiren

Yerel Haberler
Ulusal Haberler
Spor Haberleri
Köşe Yazıları
Ekonomi
Güncel
video Haber
foto Haber

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
http://www.google.com/analytics