Bugun...
24-11-2017 17:17:00 büyüt küçült
Mutki Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mehmet Kılıç,  24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Mutki Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mehmet Kılıç, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Mutki Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mehmet Kılıç mesajında, “Öğretmenler bir toplumun geleceğine yön veren, toplumu dönüştüren ve değiştiren hakikat pusulalarıdır.

Öğretmenler, kalemin dolayısıyla bilginin bir toplumu kökten değiştirdiğinin en özel örnekleridir. Öğretmenler, sabırla, fedakarlıkla ve sevgiyle eğitilen her öğrencinin bu ülke için birer milli hazine olduğunun farkında olmalıdırlar.” İfadelerini kullandı. 


Öğretmenlerin dünden bugüne, toplumdaki bütün değişimlere doğrudan veya dolaylı olarak katkıda bulunduklarını vurgulayan Kılıç, sözlerine şöyle devam etti: “Ülkenin en ücra köşelerinden metropollere nesiller yetiştirmek için yayılan öğretmenlerin topluma karşı sorumlukları olduğu gibi, toplumun da öğretmenlere karşı sorumlulukları olduğunu unutmamız gerekiyor. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten duygularımla kutuluyorum.”


Kaynak: Gazete13
Editör: Fettah YEŞİLYAPRAK
Bu haber 354 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI
haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Sitemizde Görmek İstediğiniz Haberler Nelerdiren

Yerel Haberler
Ulusal Haberler
Spor Haberleri
Köşe Yazıları
Ekonomi
Güncel
video Haber
foto Haber

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
http://www.google.com/analytics