Bugun...
09-02-2016 15:14:00 büyüt küçült
Kaymakam Erkan’dan ikinci dönem mesajı

Kaymakam Erkan’dan ikinci dönem mesajı

Tatvan ilçe Kaymakamı Murat Erkan, bu gün itibariyle başlayan 2015-2016 eğitim öğretim yılı ikinci dönemiyle ilgili bir mesaj yayımladı.

Mesajında ikinci dönemin başarılarla dolu geçmesi temennisinde bulunan Kaymakam Erkan, “2015-2016 eğitim - öğretim yılı yarıyıl tatilinin ardından ikinci döneme coşkuyla başlamanın mutluluğu içerisindeyiz. 2015-2016 eğitim - öğretim yılının ikinci dönemi ile birlikte yönetici, öğretmen, milli eğitim camiası ve velilerimizle uyum içinde bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak yegane hedefimizdir. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onları en iyi şekilde bilgilerle donatmak, eğitim öğretim süreçlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak bizlerin öncelikli görevidir.  Bu anlamda, çocuklarımızın, gençlerimizin daha iyi mekânlarda, daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.” Dedi.

Mesajında öğrencilere de tavsiyelerde bulunan Erkan şöyle konuştu: “Başarılı bir birinci dönem geçirdiniz, dinlenmek için zaman buldunuz. Bu gün itibariyle 2015-2016 eğitim - öğretim yılının ikinci dönemi de başlamış oldu. İkinci dönem hem toparlanmak için hem de birinci dönem elde ettiğiniz başarıları devam ettirmek için önemlidir. Ümit ediyorum ki ikinci dönem sizler için daha etkili ve daha verimli bir dönem olacaktır. Bu anlamada bizlerde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada üzerimize düşen ne görev varsa yerine getireceğiz. Bu duygularla 2015-2016 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; sağlıklı ve başarılı bir dönem geçirilmesini temenni ediyorum.”dedi.

 


Kaynak: Gazete13
Editör: YAĞMUR TAŞDEMİR
Bu haber 1208 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI
haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Sitemizde Görmek İstediğiniz Haberler Nelerdiren

Yerel Haberler
Ulusal Haberler
Spor Haberleri
Köşe Yazıları
Ekonomi
Güncel
video Haber
foto Haber

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
http://www.google.com/analytics