Bugun...
10-02-2017 17:00:00 büyüt küçült
Güroymak'ta Belediye Personeline Sertifika

Güroymak'ta Belediye Personeline Sertifika

Güroymak Belediyesi çalışanlarına yönelik düzenlenen 'Katı Yakıt ve Kalorifer Ateşçiliği' kursunu tamamlayan personele sertifika verildi.

Güroymak Belediyesi çalışanlarına yönelik düzenlenen "Katı Yakıt ve Kalorifer Ateşçiliği" kursunu tamamlayan personele sertifika verildi.

Güroymak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen kursun tamamlanması dolayısıyla sertifika töreni düzenlendi.

Güroymak Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, törende yaptığı konuşmada, istihdama dönük ve mesleki yeterlilik kazandırmak amacıyla açılan kursun başarıyla tamamlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kursun temel amacının çevreye duyarlı ve yakıt tasarrufu yaparak katı yakıt kaloriferi yakan sorumlular yetiştirmek olduğunu belirten Kaymakam Alibeyoğlu, şöyle konuştu:

"Kamu kurum ve kuruluşları, siteler ve toplu konutlarda kalorifer yakacak kişide bu belgenin olması zorunluluk arz etmektedir. 32 saatlik kursumuza katılan siz değerli kursiyerlerimizden 87 kişi yapılan sınavlarda başarı sağlayarak belge almaya hak kazandı. Belgeleriniz hayırlı uğurlu olsun."

Konuşmaların ardından kursiyerlere sertifikaları verildi.


Kaynak: haberler.com
Bu haber 315 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI
haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Sitemizde Görmek İstediğiniz Haberler Nelerdiren

Yerel Haberler
Ulusal Haberler
Spor Haberleri
Köşe Yazıları
Ekonomi
Güncel
video Haber
foto Haber

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
http://www.google.com/analytics