Bugun...
30-06-2017 16:27:00 büyüt küçült
Günkırı Belediyesinin Altyapı Çalışmaları

Günkırı Belediyesinin Altyapı Çalışmaları

Güroymak ilçesine bağlı Günkırı Belediyesi, bazı mahallelerde altyapı çalışmalarına başladı.

Günkırı Belediye Başkanı İlhan Çetinsoy, yaptığı açıklamada, kanalizasyon çalışmalarının yüzde 90'ını bitirdiklerini, bazı mahallelerde eksik kalan ev bağlantılarını tamamlamak için bu çalışmalara başladıklarını söyledi.

Mühendis nezaretinde birçok noktada başlatılan ev bağlantıları kısa sürede ana ve ara hatlara bağlanarak tamamlandığını ifade eden Çetinsoy, şöyle konuştu:

"Belde içerisinde iki yıldır altyapı çalışmaları sürüyor. Aralıksız sürdürdüğümüz kanalizasyon çalışmalarımızı bu yaz döneminde de devam ettirerek bu konuda büyük bir ilerleme kaydettik. Özellikle bazı mahallelerimizde eksik kalan ev bağlantılarını tamamlayarak, vatandaşlarımıza sorunsuz bir altyapı hizmeti sunmak istiyoruz. Çok şükür bugüne kadar bu konuda büyük bir ilerleme kaydettik. Ama beldemiz geniş bir coğrafyaya yayıldığından ve her yıl yeni evler yapıldığından bu çalışmalara her zaman ihtiyaç duyuluyor. Bizler de vatandaşlarımız mağdur olmasın diye imkanlarımız dahilinde zaman zaman bu çalışmalarımızı başlatarak bu eksikliklerimizi gideriyoruz."

 


Kaynak: Gazete13
Bu haber 470 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI
haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Sitemizde Görmek İstediğiniz Haberler Nelerdiren

Yerel Haberler
Ulusal Haberler
Spor Haberleri
Köşe Yazıları
Ekonomi
Güncel
video Haber
foto Haber

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
http://www.google.com/analytics