Bugun...
09-02-2017 13:00:00 büyüt küçült
Bitlis'te Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Bitlis'te Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Trabzon Çaykara Belediyesi ile İstanbul Arnavutköy Belediyesi tarafından 'Sevgi Eli Projesi' kapsamında Güroymak ilçesine gönderilen kırtasiye malzemeleri, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

Trabzon Çaykara Belediyesi ile İstanbul Arnavutköy Belediyesi tarafından "Sevgi Eli Projesi" kapsamında Güroymak ilçesine gönderilen kırtasiye malzemeleri, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

Kırtasiye malzemelerini öğrencilere dağıtan Güroymak Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, yaptığı açıklamada, batı illerindeki belediyelerle sosyal projeler hayata geçirdiklerini, bu kapsamda da öğrencilere kırtasiye yardımı yaptıklarını belitti.

Amaçlarının öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim görmelerini sağlamak olduğunu söyleyen Kaymakam Alibeyoğlu, şöyle konuştu:

"Kurtuluş Savaşı ve Çanakkale Savaşı'nda dedelerimiz etnik kökene bakmadan bu vatan topraklarında, bu ay yıldız bayrağı altında vatan savunmasını yapmış, gazi ve şehit olmuşlardır. Gene tarihimizdeki gibi bugün kardeşçe yaşamaya ve birbirimize yardım etmeye devam edeceğiz. Devlet olarak yanınızdayız. Her türlü eğitim için destek vermeye devam edeceğiz."

Alibeyoğlu, başarılı bazı öğrencilere de kamera, saat ve hesap makinesi gibi hediyeler verdiklerini kaydetti.


Kaynak: haberler.com
Bu haber 366 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI
haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Sitemizde Görmek İstediğiniz Haberler Nelerdiren

Yerel Haberler
Ulusal Haberler
Spor Haberleri
Köşe Yazıları
Ekonomi
Güncel
video Haber
foto Haber

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
http://www.google.com/analytics