Bugun...
09-08-2016 18:00:00 büyüt küçült
Bitlis Belediyesinin Çalışmaları

Bitlis Belediyesinin Çalışmaları

Bitlis Belediye Başkanı Hüseyin Olan, 13 bin metrekare kilitli parke taşı döşediklerini belirtti.

Bitlis Belediye Başkanı Hüseyin Olan, 13 bin metrekare kilitli parke taşı döşediklerini belirtti.

Olan, yaptığı açıklamada, kent estetiği bakımından oldukça güzel bir görüntü oluşturan kilitli parke taşı çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Bu çalışmalar kapsamında Hersan Mahallesi'nde şu ana kadar yaklaşık 4 bin 500 metrekare kilitli parke taşı döşendiğini ifade eden Olan, şunları kaydetti:

"Hersan Mahallesi'ne yapılacak bu çalışmalarla yaklaşık 15 bin metrekare kilitli parke döşemeyi hedefliyoruz. Kilitli parke taşı ve kaldırımların döşenmesiyle vatandaşlarımız daha güvenli şekilde yolda yürüyebilecekleri gibi mahalleler modern hale gelecek. Çalışma yaptığımız mahallelerimiz güzel bir görünüme kavuşuyor. Yollara kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Yapılan çalışmalarla hem modern bir kimlik kazanıyoruz hem de insanımızın layık olduğu şekilde yaşamalarına katkı sunmuş oluyoruz. Bitlis'in daha güzel ve yaşanılabilir bir kent olması için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor."

Bitlis halkının hizmetlerin en güzeline layık olduğunu ifade eden Olan, belediye olarak her zaman halkın hizmetçisi olduklarını ve imkanlar doğrultusunda ellerinden gelen hizmetleri aksatmadan devam ettireceklerini sözlerine ekledi.

Yapılan hizmetleri memnuniyetle karşılayan vatandaşlar ise Belediye Başkanı Olan'a teşekkür etti.


Kaynak: Gazete13
Editör: yağmur Taşdemir
Bu haber 1178 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI
haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Sitemizde Görmek İstediğiniz Haberler Nelerdiren

Yerel Haberler
Ulusal Haberler
Spor Haberleri
Köşe Yazıları
Ekonomi
Güncel
video Haber
foto Haber

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
http://www.google.com/analytics