Bugun...
17-08-2018 15:49:00 büyüt küçült
AK Parti Bitlis Milletvekili Cemal TAŞAR Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

AK Parti Bitlis Milletvekili Cemal TAŞAR Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

“Çok değerli hemşerilerim; Mübarek kurban bayramınızı en samimi duygularımlar kutluyor, bayramın ilimize, ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyorum.

Müslümanların ilahi bir armağan olarak kabul ettiği ve sevinçle karşıladığı bayramlar, dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliğimizi güçlendirdiğimiz çok değerli ve müstesna zamanlardır.

İhtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, dargınlıkların son bulduğu, sevgi ve muhabbetin yayıldığı, kardeşliğimizin güçlendiği huzur dolu bir bayram diliyorum.

İslam dünyasında kan, gözyaşı, acı, şiddet ve nefretin bir an evvel son bulması ve bayramların artık mana ve muhtevasına uygun olarak güven ve huzur içinde idrak edilmesi, bizlere barış ve esenlik getirmesi en büyük arzumuzdur.

Terörle, şiddetle İslam dünyasını ve ülkemizi acıya boğmak. İsteyen şer odakları inşallahbu Topraklardan ve İslam yurdundan tamamen temizlenecektir.

Kan ve şiddetten beslenenler, umutlarımızı kırmak isteyenler büyük Türkiye’nin önünü kesemeyecektir.

Tam demokrasi ve hukukun üstünlüğünü tesis ederek güzümüze güç katacağız ve mazlumların yanında, zalimlerin karşısında olmaya devam edeceğiz.

Milli birliğimize yönelik tuzaklara karşı asla gaflete ve rehavete kapılmayacak, hep birlikte kardeşliğimizi ebediyen baki kılacağız. Bu hissiyatla, yediden yetmişe bütün hemşerilerimiz ve İslam âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bayram günlerinde bütün insanlık ailesi için huzur ve barış dilemeyi, nerede kalbi kırık insan varsa ona ulaşmayı ve kırık gönüllere merhem olmayı asla unutmayalım. Zira bayram, gönül almak, kalp onarmak, mazlum ve mazlumların yüzünü güldürmektedir.

Kurban bayramınızı en içten duygularımla bir kez daha kutluyor, bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle; Bayramın İslam âlemiyle birlikte tüm insanlığa sağlık huzur ve barış ve esenlik getirmesini temenni ediyor,

Saygı ve Muhabbetle hepinizi selamlıyorum.”


Kaynak: Gazete13
Editör: Fettah YEŞİLYAPRAK
Bu haber 2607 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI
haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Sitemizde Görmek İstediğiniz Haberler Nelerdiren

Yerel Haberler
Ulusal Haberler
Spor Haberleri
Köşe Yazıları
Ekonomi
Güncel
video Haber
foto Haber

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
http://www.google.com/analytics